آموزش طراحی سایت

آموزش جامع و رایگان طراحی سایت در کمتر از یک ساعت. بهترین دوره آموزش سریع وردپرس که میتوانید در وب پیدا کنید،این دوره را از دست ندهید.

آموزش طراحی سایت چه اهمیتی دارد؟ آیا واقعا ارزش زمان گذاشتن برای یادگیری را دارد؟ بی تردید همه ما درمورد گسترش وب و دنیای اینترنت در سالهای اخیر آگاهیم.

وب به شکلی گسترده شده که تمام زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده. کسب و کار ها کاملا متحول شدند. خیلی از کسب و کار های قدیمی مشتریانشان را از دست داده اند و برخی هم در انتظار از دست دادن مشتری هستند. می پرسید چرا؟؟ خب واضح است… زیرا در فضای اینترنت اعلام حضور نکردند. در دنیای امروزی که بیش از 50 درصد مردم خریدهای خود را اینترنتی انجام می دهند، به نظراتان چه تهدیدی کسب و کار های قدیمی را تهدید میکند.🤔❕❕

پس به راحتی می توان متوجه شد که در سال های آینده نیاز کسب و کار ها به سایت افزایش خواهد یافت و همه کسب و کار ها به این سمت خواهند رفت،حالا چه دیر یا چه به موقع(چون دیگه از زود گذشته🙄👌). پس ما با بازاری پر رونق سرکار داریم که باید آن را در دست بگیریم و از آن استفاده کنیم.

آموزش طراحی سایت از این نظر اهمیت دارد که افرادی را تربیت می کند که می توانند برای کسب و کار های دیگر سایت طراحی کنند. همچنین خود صاحبین کسب و کار ها هم میتوانند با دیدن آموزش ها طبقه بندی شده، به سمت آموزش طراحی سایت بروند و خودشان یاد بگیرند که برای کسب و کار خود سایت بزنند.

اهمیت آموزش طراحی سایت

واقعا چرا آموزش طراحی سایت اینقدر مهم است؟ همانطور که در بالا هم گفتیم در سال های آینده کسب و کار ها باید به سمت آنلاین شدن گام برداند، اینجا اهمیت حضور یک طراح سایت خوب درک میشود. در ضمن اگر شما خودتان می خواهید برای کسب و کارتان سایت طراحی کنید بازهم مشکلی نخواهید داشت، زیرا آموزش طراحی سایت با وردپرس بسیار راحت است و شما با هر سطح سواد پیشزمینه ای از کامپیوتر، می توانید طراحی سایت با وردپرس را به راحتی یادبگیرید. در ضمن شما می توانید در صفحه خدمات طراحی سایت وب سنتر اطلاعات دیگری را هم کسب کنید.حالا به نموداری که به نمایش گذاشتیم توجه کنید…

همانطور که در نمودار میبینید، تقریبا 55 درصد مردم خرید های خود را اینترنتی انجام میدهند و فقط 45 درصد از مردم خرید حضوری را ترجیح می دهند.

پس می توان دریافت که کسب و کار ها اگر در اینترنت حضور نداشته باشند، متحمل چه ضرری می شوند. اینجا ما به اهمیت داشتن وبسایت پی می بریم، و به همان اندازه که داشتن وبسایت اهمیت دارد، آموزش طراحی سایت هم اهمیت پیدا می کند.

مقایسه میزان تمایل مردم برای خرید حضوری و اینترنتی

سوالات متداول شما

چرا وردپرس

خب این همه درباره چیستی و چرایی و اهمیت آموزش طراحی سایت و یادگیری طراحی سایت صحبت کردیم، ولی نگفتیم چرا در این دوره از وردپرس استفاده می کنیم. اصلا وردپرس چی هست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا cms هست که بهش سایت ساز هم میگن. یعنی یک سیستمی که میتونید به رایگان با اون هر سایتی که دوست دارید را طراحی کنید.

ما انواع مختلفی از cmsهای عمومی و اختصاصی داریم که وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای عمومی میباشد. سی ام اس های اختصاصی به اصطلاح همان سایت های از صفر تا صد کدنویسی شده هستند.

حالا این سیستم مدیریت محتوا دیقیقا چیه🤔؟؟

سایت هایی مثل ورزش3 یا ایسنا که خبری هستند را در نظر بگیرید. در این سایت ها روزانه تعداد زیادی خبر قرار میگیرد که شاید زمان وقوعشان همین یک دقیقه قبل باشد. این سایت ها برای بارگزاری خبر در سایت که از کدنویس برای کدنویسی مجدد که استفاده نمی کنند. این سایت ها برای نویسندگان یا مدیران سایت یک پنل مدیریت دارد که در آن نویسنده یا مثلا مدیر سایت می تواند خبری را اضافه کند، کم کند یا …؛ پس تا حدی متوجه شدید که سیستم مدیریت محتوا چیست. کار سیستم های مدیریت محتوا فقط به افزودن یا حذف خبر خلاصه نمی شود. این سیستم ها باید قابلیت این را داشته باشند که هر محتوایی درون سایت را بتوان بدون نیاز به دانش کدنویسی از طریق پنل مدیریت یا داشبورد تغییر داد.

خب حالا بریم سراغ جواب چرا وردپرس😊 

وردپرس محبوب ترین سیستم سایت ساز دنیا هست که بیش از 40 درصد از سایت های دنیا با اون طراحی شدند. این عدد خیلی بالا هست مگه نه😮؟؟؟ پس ما با یک سیستم دوست داشتنی و محبوب سرکار داریم که یادگیریش هم آسونه. ما سیستم های سایت ساز دیگه ای مثل جولا، شاپیفای و… هم داریم که خب وردپرس با اختلاف از همه جلوتره که در نمودار مقابل هم به اون اشاره شده.