سایت فروم – معرفی بهترین سایت‌های فروم ایرانی برای لینکسازی

دسته بندی : معرفی, مقالات

سایت فروم خوب که بتونم داخلش لینکسازی خارجی رایگان انجام بدم کدوم سایته؟ بهترین سایت انجمن ایرانی که باید در اون لینکسازی خارجی انجام داد چیه؟ پاسخ به این سوالات در این صفحه به خوبی گنجانده شده است… پس اگر شما هم قصد دارید برای لینکسازی خارجی خود از یک سایت فروم خوب استفاده کنید پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بهترین سایت فروم و انجمن ایرانی

ما در این مطلب سه سایت خیلی خوب را به شما معرفی می‌کنیم که فرایند شروع لینکسازی در آن بسیار آسان است. ولی به شما این ایده را هم می‌دهیم که می‌توانید خودتان نیز انجمن‌های بیشتری را برای لینکسازی پیدا کنید. پس خودتان را فقط به گزینه‌های موجود محدود نکنید و اگر سایت خوبی را هم خودتان سراغ دارید در آن لینکسازی خارجی را انجام دهید.

سایت اول – نی نی سایت

بی‌شک در اول این لیست ما باید سایت نی نی سایت را قرار دهیم. این وبسایت با رابط کاربری خوب و زیبایی که دارد کاربران خیلی زیادی را هم به خود جذب کرده و یک جامعه فعال در این سایت در حال فعالیت هستند. این سایت از نظر سئو بسیار سایت معتبری نزد گوگل است و لینک‌هایی که در این سایت ساخته می‌شود خیلی زود توسط گوگل ایندکس می‌شود. فرایند شروع لینکسازی رایگان در نی نی سایت هم بسیار ساده است.

شما برای ساخت لینک در سایت نی‌نی سایت کافیست که در این سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت نی‌نی سایت فرایند بسیار ساده و آسانی دارد که شما به راحتی در کمتر از یک دقیقه می‌توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید.

توجه کنید، سایت نی‌نی سایت بک‌لینکهای انتقال دهنده اعتبار سئویی به شما نمی‌دهد. یعنی زمانی که شما در انجمن‌ها و پرس و پاسخ ها برای سایت خود لینکی می‌سازید این لینک‌ها به صورت نوفالو می‌باشد که حامل انتقال اعتبار به سایت شما نیست. پس نباید انتظار افزایش و بهبود رتبه در این نوع لینکسازی ها باشید.

انجمن نی نی سایت

 

سایت دوم – انجمن مجید آنلاین

گزینه بعدی برای ساخت بک‌لینک‌های انجمنی برای شما می‌تواند سایت مجید آنلاین باشد. این سایت نیز سایت خوب و معتبری برای ساخت بک‌لینک‌های انجمنی می‌باشد و شما می‌توانید در آن به شکل‌های مختلف برای خود لینکسازی انجام دهید. مزیت این سایت این است که فرایند ثبت نام در آن بسیار ساده و کوتاه است و شما پس از ثبت نام می‌توانید لینکسازی خود را انجام دهید.

این سایت نسبت‌ به لینک‌های ساخته شده توسط شما حساسیت خاصی نشان نمی‌دهد و شما در هرکجا از این سایت که قابلیت ارسال لینک یا پیام داشته باشید می‌توانید لینکسازی را انجام دهید.انجمن مجید آنلاین

 

 

 

سایت سوم – انجمن تاپ فرم

سایت سوم این لیست هم انجمن تاپ فروم است. شما در این سایت نیز می‌توانید به لینکسازی خارجی برای سایت خود بپردازید. ولی باید توجه داشته باشید که این سایت در قوانین ارسال لینک‌ها کمی سخت گیرانه برخورد می‌کند و باید برای ساخت لینک کمی استراتژی داشته باشید.

فرایند ثبت نام در سایت تاپ فروم نیز بسیار ساده است. شما خیلی راحت و در زمان کمی می‌توانید در این سایت ثبت نام کنید و فرایند لینکسازی خود را آغاز کنید.

انجمن تاپ فروم

 

جمع بندی و نتیجه گیری

با توجه به مواردی که گفته شد، می‌توان نتیجه گرفت که در بین سایت‌های بالا برای لینکسازی خارجی در فروم‌ها، سایت نی‌نی سایت الویت و کیفیت بیشتری دارد. در این سایت شما خیلی راحت می‌توانید با یک شماره موبایل ثبت نام کنید و لینکسازی خود را شروع کنید. لینکسازی بسیار برای سئو سایت اهمیت دارد و شما اگر یک کسب و کار نوپا هستید و قصد دارید سایت خود را سئو کنید، باید از استراتژی درست در لینکسازی در فروم ها استفاده کنید.

توجه کنید که ساخت لینک در فروم ها فقط محدود به لینک دادن به صفحه اصلی سایت نیست. فرایند طبیعی در این نوع لینکسازی‌ها به اینگونه است که شما کاملا مطابق با تاپیکی که در سایت مدنظر ایجاد شده لینکسازی خود را انجام دهید. 

به طور مثال اگر یک کاربر در باره اهمیت سئو سایت در مازندران در یک ثاپیک سوالی مطرح کرد، شما باید توضیحی درباره سوالش بدهید و در نهایت لینکی از وبسایت خود که در آن مطلبی جهت توضیح این سوال است را در پاسخ‌ها به اشتراک بگذارید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نوشتهٔ پیشین
درآمد از ایتا چقدر است؟
نوشتهٔ بعدی
چرا فروش اینترنتی نداریم؟

همچنین بخوانید

بهترین انجمن های فارسی
keyboard_arrow_up