خدمات طراحی سایت💚{طراحی سایت در بابلسر + آمل + بابل + فریدونکنار}

واقعا چرا خدمات طراحی سایت🤔؟؟؟

همانطور که همه ما می دانیم جهان به شدت در حال تغییر است، تکنولوژی ها به سرعت پیشرفت می کنند و علوم دائما در حال بروزرسانی های عظیم هستند.

در این میان حوزه نرم افزار و فضای دیجیتال هم از این قاعده مستثنا نیست و علاوه بر این از سرعتی به مراتب بیشتر از از بسیاری از علوم در حال پیشرفت است.

در بین اطرافیان شما احتمالا هستند افرادی که از این پیشرفت های سریع تکنولوژی استفاده خوبی کردند و کسب و کار خود را به رونق رساندند.

چه بخواهیم چه نخواهیم آینده در دستان این تکنولوژی ها خواهد بود و چه بسا کسانی که قصد دوستی با این امکانات را ندارند، مجبور به ترک میدان رقابت در حوزه کاریشان باید باشند.

پس به دقت تا انتهای این صفحه با وب سنتر همراه باشید🌹💎

خدمات طراحی سایت
خدمات طراحی سایت ارزان

خاطره های دروان همه گیری ویروس کووید 19 را به یا بیاورید…

به مدت دو سال جهان در گیر بیماری شد که هیچ پیش بینی برای رخ دادن آن نشده بود و کاملا اتفاقی گریبان بشر را گرفت و بسیاری از کسب و کار ها را به نابودی کشاند.

حال فکر کنید که کسب و کاری قبل از رخ دادن این واقعه به فکر راه اندازی دفتر آنلاین خود شده بود یا اصلا در همان زمان همه گیری این ویروس کسب و کارآنلاین خود را راه انداخته بود…

خب این جا چه اتفاقی می افتد؟!!

حتما پاسخ را خودتان می دانید…چون هستند افرادی که در دور و برتان از همین فضا در دوران اوج فاجعه به سودهای عالی رسیدند و هم بودند کسانی که به خاطر از دست دادن این فضا متاسفانه ورشکست شدند.

چرا باید وب سایت داشته باشم؟

داشتن وبسایت طی سال های اخیر از یک امتیاز تبدیل به یک الزام شده است.

همانطور که در بالا هم گفته شد کسب و کار های زیادی در طول دوره کرونا ورشکست شدند فقط به خاطر اینکه تغییر رویه نداده بودند.

شاید در سال های قبل می شد اینطور گفت که داشتن وبسایت یک آپشن جذاب و باکلاس به حساب میامد ولی حالا اینگونه نیست…

بشر امروز دوست دارد راحت زندگی کند، راحت پیدا کند و راحت انتخاب کند…

خودتان را در نظر بگیرید، روزی چند بار برای موارد مختلف در اینترنت جستوجو می کنید؟

تا به حال چند بار خرید اینترنتی انجام داده اید؟

می بینید؟ حالا که توجه می کنید می فهمید که تا چه حد به اینترنت وابسته اید و تا چه حد از امکانات این بستر استفاده می کنید…خب حالا چرا خودتان یکی از صاحبان آن وبسایت هایی نباشید که مردم از آن خرید می کنند و از مطالب آن استفاده می کنند؟

طبق نطر سنجی که ما در لینکداین انجام دادیم بالای 50 درصد مردم خرید های خود را اینترنتی انجام می دهند…این درضمن در نظر بگیرید که در بعضی از اصناف و اقشار این عدد تا 70 درصد هم ممکن است برسد(تا به امروز).

خب حالا با این حساب بیایید یک داستان را بررسی کنیم…

فرض کنید آقا پرویز یک مغازه کفش فروشی دارد، او در سال های قبل به طور میانگین ماهانه 30 میلیون تومان فروش از مغازه اش داشت.

خب حالا در نظر بگیرید با توجه اعداد و ارقامی که در بالا به آن اشاره کردیم، در زمان حاضر که پنجاه درصد از مشتریان آقا پرویز خریدشان را اینترنتی انجام می دهند چقدر از درامد ایشان کم میشود…

خب خیلی راحت است گفتن این موضوع…تقریبا فروشش به نصف میرسد یعنی 15 میلیون در ماه فروشش کم می شود😮😔

خب پس می بینیم که تا چه حد این مسئله حیاتی و مهم است و اهمیت ندادن به آن تا چه حد به ما ضرر می رساند.

اگر آقا پرویز درآمد یک ماهش را روی توسعه کسب و کارآنلاینش سرمایه گذاری می کرد،خودتان حساب کنید که در ازای آن چه مبلغی سود می کرد.

دوست من ، به جای سرمایه گذاری روی بورس و رمز ارز، رو کسب و کارت سرمایه گذاری کن

خدمات طراحی سایت امروزه اهمیتش از قبل بسیار بیشتر شده. این گفته ما نیست گفته بیل گیتس است. داشتن یک وبسایت الان صرفا مایه کلاس و پز نیست. یک الزام است. به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت بیش از پیش بولد شده و اهمیت یافته است.

مقاومت نکن!!

بعضی ها همستند که عادت دارند نسبت به تغییرات زمانه مقاومنت کنند…

ببینید ما اگر میخوایم تو کورس رقابت با رقبا باقی بمونیم باید با آغوش باز تغییر رو بپزیریم…

به یاد بیارید اون زمانی رو که تازه گوشی های همراه وارد بازار شدند…

اولش همه نسبت به اون احساس بی نیازی می کردند و خیلی ها هم اصلا ازش خوششون نمیومد…ولی حالا همون افراد، حتی یه لحظه هم نمیتونند بدون موبیلشون زندگی کنند.

می بینید… تغییر اجتناب ناپذیره، کسی پیروزه که زود تر تغییرات رو بپیذیره و در جت تغییرات از رقبا پیشی بگیره.

خدمات طراحی سایت در ساری

خدمات طراحی سایت در ساری،‌ آمل، بابل و تمام مازندران و ایران در وب سنتر ارائه می شود. خدمات طراحی سایت محدود به مکان و فضا نیست… محدود به فکر شماست… اینکه بخواهید کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید یا اینکه همچنان منتظر یک موقعیت بهتر باشید.

خدمات طراحی سایت وب سنتر در مازندران و خدمات طراحی سایت در ساری، آمل، بابل، بابلسر، فریدونکنار،قائمشهر، محمودآباد و دیگر نقاط استان مازندران در یک مورد با بقیه متفاوت خواهد بود. در صورتی که شما کارفرمای محترم درخواست جلسه حضوری را داشته باشید می توانید به جای گزارش کار های آنلاین گزارش کار ها را در جلسات توجیهی حضوری داشته باشید.برای دیدن صفحه طراحی سایت در آمل و طراحی سایت در بابل روی لینک کلیک کنید.

خدمات طراحی سایت در بابلسر

چنانچه قصد دریافت خدمات طراحی سایت در بابلسر هستید می‌توانید با تماس قرار مشاوره حضوری را هماهنگ کنید.

دوستان و عزیزانی که ساکن بابلسر هستند یا کسب و کارشان در شهرستان بابلسر واقع شده است می‌توانند خدمات طراحی سایت در بابلسر را با مشاوره حضوری دریافت نمایند و این یک فرصت ویژه برای همشهریان عزیز بابلسری می‌باشد.

خدمات طراحی سایت در فریدونکنار

همانطور که گفتیم ما در مازندران و شهرستان فریدوکنار فعالیت می‌کنیم و به طبع در شهرهای حومه مزیت دریافت مشاوره حضوری برای عزیزان فراهم است.

پس اگر قصد سفارش طراحی سایت در فریدونکنار را دارید می‌توانید خیلی راحت از راه‌های ارتباطی موجود استفاده کنید و سفارش طراحی سایت در فریدونکنار را برای خود ثبت کنید.خدمات طراحی سایت در بابلسر،طراحی سایت در فریدونکنار،طراحی سایت در آمل، طراحی سایت در بابل، طراحی سایت در محمودآباد شامل مشاوره حضوری رایگان می‌باشد که این موقعیت بسیار بینظیری برای همشهریان عزیز ماست.

جواب سوالاتو از ما بگیر

قطعا برای شروع هر کاری در ذهن ما سوال هایی نقش می بنده که به دنبال پاسخش میریم…

برای شروع چنین کار مهم و حیاتی هم سوالات به قوت خودش بیشتر هم میشه… ایمجاست که نقش یه همراه متخصص خیلی خوب خودش رو نشون میده…

علاوه بر اینکه در قسمت تماس با ما می تونی سوالاتو بپرسی و درخواست مشاوره رایگان بدی، سوال هایی که ممکنه در ابتدا به ذهنتون بیاد هم در قسمت پایین بهشون پاسخ دادیم.

شما عزیزان جان می توانید از طریق فرم زیر اقدام به ارسال پیام و درخواست مشاوره رایگان کنید، در کمتر از 12 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت.