اگر درباره خدمات طراحی سایت سوالی دارید، با ما تماس بگیرید

دوست عزیز، چنانچه درباره طراحی سایت و فرایند انجام آن سوالی دارید که تمایل دارید تلفنی درباه آن صحبت کنید و سوالاتتان را مطرح کنید، می‌توانید از دکمه پایین با ما تماس برقرار کنید.هر کمکی که از دست ما بربیاید، در خدمتتان خواهیم بود🌹

طراحی سایت املاک برای یک کسب وکار خرید و فروش ملک شاید از نظر برخی ها کار بیهوده‌ای باشد. ولی بسیاری از افراد نیز وجود دارند که معتقدند این طرز فکر کاملا اشتباه است. شمایی که الان در این صفحه قرار دارید احتمالا جزو دسته دوم هستید. ولی بگذارید این موضوع را از دید یک متخصص در زمینه کسب و کار آنلاین بررسی کنیم؛ آیا واقعا داشتن یک وبسایت املاک برای شما دوست املاکی عزیز لازم است؟ بیایید تا انتهای این مطلب با هم باشیم تا پاسخ این سوال را از وب سنتر بگیریم.

تغییر ذائقه‌ها

همه چیز تغییر می‌کند. شرایط تغییر میکند، آب و هوا تغییر می‌کند، انسان ها تغییر می‌کنند و تغییرات بخشی جدایی ناپذیر از سازمان محیط و اتمسفر اطراف ما است. حال این تغییر وظیفه‌ای را روی دوش ما قرار می‌دهد… اینکه با خود بررسی کنیم که تا چه حد همراه این تغییرات ما نیز خود را تغییر داده‌ایم…

تغییرات باعث می‌شود که افراد شیوه خرید خود را عوض کنند. شیوه برقرار ارتباط خود را به شکل آسانتری انجام دهند و فرایندها را به سریعترین شکل ممکن انجام دهند. حال اینجا افرادی هستند که ذهن پویایی دارند و از این تغییرات به نفع خود استفاده می‌کنند.

فردی که حس کرد افراد الان خرید اینترنتی را مدنظر خود قرار می‌دهند با راه‌اندازی سایتی مانند دیجیکالا میلیاردها تومان سود کسب کرد. فردی که متوجه شد افراد دوست دارند از راه دور صورت همدیگر را ببینند و با هم صحبت کنند با طراحی نرم‌افزار واتساپ بسیار ثروتمند شد. فردی که متوجه شد مردم الان به جای گرفتن آژانس بیشتر تمایل به اسنپ زدن دارند توانست سودی سرشار کسب کند و بسیارند از این قبیل مثال ها که تغییرات را خیلی از افراد تبدیل به فرصت ها کردند…

حالا تکلیف شما چیست؟

شمایی که کسب و کار املاکی دارید شاید با خودتان بگویید این همه مقدمه چه ربطی به من دارد؟ پاسخ سوال من را سریع بده. خب حق باشماست، ولی توجه به این نکات می‌تواند دید بسیار وسیع و بهتری از این فضا به شما بدهد.

خب حال به سراغ پاسخ سوال اول خود می‌رویم… آیا شما به عنوان یک مشاور املاک نیاز به وبسایت دارید و خدمات طراحی سایت با وردپرس به کارتان می‌آید یا خیر؟

در یک کلمه باید گفت: بله

نه تنها به کار شما می‌آید بلکه بسیار برای شما حائز اهمیت است. چرا؟ به این دلیل که کسب و کار شما در فضای فیزیکی بسیار دارای رقیب شده است و شاید در هر خیابان چندین مشاور املاک به چشم بیاید. ولی آیا این مشاورین املاک برای کسب و کار خود سایتی هم دارند؟ احتمالا اکثر خیر

ولی یک مشکل…

شاید با خود بگویید که من تمایل ندارم با زدن یک وبسایت فایل خود را برای رقبا فاش کنم. خب کاملا حق با شماست. ولی آیا قرار است شما در سایتتان فایل خود را قرار دهید؟ قطعا خیر. شما قرار است از بستر سایت که بهترین و اصلی‌ترین فضا برای بازاریابی آنلاین است مشتریان بیشتری را برای خود جذب کنید.

با خودتان فکر کنید…

شما اگر در سال در کمترین حالت فقط یک مشتری از سایتتان پیدا کنید سود حاصل از معامله اولیه چند برابر هزینه طراحی سایت شما خواهد بود. پس می‌توان متوجه شد تا چه حد می‌تواند این کار(طراحی سایت املاک) برای شما مفید باشد.

هزینه طراحی سایت املاک

خب الان شاید با خودتان این سوال را بپرسید که هزینه طراحی سایت املاکی چقدر است. خب بگذارید خیلی سریع به شما بگوییم که این هزینه کاملا بستگی به انتظارات شما از امکانات سایت دارد و بهترین کار این است که برای استعلام و مشاوره دقیق و رایگان با شماره 09934661378 تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نوشتهٔ پیشین
سفارش ثبت مکان در گوگل مپ
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت املاک در مازندران

همچنین بخوانید

طراحی سایت املاک
keyboard_arrow_up