طراحی سایت در محمودآباد

اگر درباره خدمات طراحی سایت سوالی دارید، با ما تماس بگیرید

دوست عزیز، چنانچه درباره طراحی سایت و فرایند انجام آن سوالی دارید که تمایل دارید تلفنی درباه آن صحبت کنید و سوالاتتان را مطرح کنید، می‌توانید از دکمه پایین با ما تماس برقرار کنید.هر کمکی که از دست ما بربیاید، در خدمتتان خواهیم بود🌹

طراحی سایت در محمودآباد

اگر شما یک کسب و کار در شهر محمودآباد دارید که قصد دارید آن را به شکل درست و اصولی رونق دهید، پس وقت آن است که کمی بروز به ماجرا نگاه کنیم.

ابزار‌های آنلاین تمام زندگی‌ها را فراگرفته و خیلی از این افراد از این فضا برای افزایش درآمد خود استفاده کردند. حالا این وسط جای خود را خالی نمی‌بینید؟؟!

ادامه متن را بخوانید تا بیشتر از جوانب اهمیت این موضوع آگاه شوید.

اهمیت طراحی سایت در محمود‌آباد

شما با داشتن سایت در محمودآباد یکسری مزایا را به دست خواهید آورد که این مزایا در حالت کسب و کار فعلی شما رقم نخواهد خورد. این مزایا چیست؟؟!

دسترسی به میلیون‌ها کاربر و مشتری بالقوه

قطعا این موضوع برای همگان آشکار است که شما در فضای اینترنت دسترسی به انبوهی از افراد را دارید. آیا غیر از این را قبول دارید؟؟؟!

فرض کنید شما فروشگاهی در بهترین نقطه از شهر محمود‌آباد دارید. فکر می‌کنید در روز چند نفر سردر فروشگاه شما را می‌بینند و متوجه حضور شما می‌شوند؟؟!! قطعا از چندهزار نفر بیشتر نخواهد بود‼

حالا اگر همین فروشگاه شما آنلاین باشد و یک وبسایت داشته باشید چه خواهد شد؟!🤔

بگذارید خودم برایتان بگویم. فروشگاه شما می‌تواند روزانه به ده‌ها هزار نفر، شاید صد‌ها هزار نفر نشان داده شود. و این به سادگی یعنی چندین برابر بیشتر از فضا کسب و کار سنتی

عدم محدودیت مکانی

حالا فرض کنید شما بتوانید به هر روشی روزی صد نفر را به مغازتان بکشانید، آیا مغازه شما گنجایش این همه آدم را دارد؟ اگر محصولات شما خیلی زیاد باشد یا روز به روز محصولاتتان را بخواهید بیشتر کنید چه؟

اگر شما تعداد زیادی محصول داشته باشید، نیاز به جای بیشتری برای محصولاتتان دارید، اگر شما مراجعه کننده بیشتری داشته باشید نیاز به جای بیشتری برای آنها دارید…

کاری به این حواشی نداریم، اصل موضوع این است. جای بیشتر یعنی هزینه بیشتر روی دست شما❌

ولی در وبسایت شما محدودیتی ندارید، هر چند نفر که بخواهند به راحتی وارد سایت شما می‌شوند و هر تعداد محصول که بخواهید می‌توانید در سایت قرار دهید.

با یک بار فروش، به صد نفر بفروش

منظورمان از این حرف چیست؟ الان کاملا متوجه می‌شوید. فرض کنید شما در فروشگاه سنتی خود تعداد مشتریان زیادی پیدا کردید و جای خود را هم گسترش دادید. حالا افراد بیشتری برای بازدید از مغازه شما می‌آیند.

اینجا کار شما خیلی سخت‌تر می‌شود؟؟ متوجه دلیلش شدید؟؟!

چون شما حالا باید فرایند فروش را برای چند ده نفر آدم در روز انجام دهید و این انرژی زیادی از شما خواهد گرفت. حالا ناراحت‌تر خواهید شد، وقتی فردی با کلی مشاوره گرفتن از شما برگردد و به شما بگوید، خب بگذارید کمی فکر کنم، اگر خواستم دوباره برخواهم گشت🤯

ولی در سایت شما داستان به این شکل نیست. شما یک بار برای محصولتان یک متن عالی و متقاعدکننده می‌نویسید، هر کسی خواست میخرد، هر فردی نخواست خداحافظی می‌کند. به همین راحتی شما به افراد بیشتری با زحمت کمتری می‌فروشید.

نداشتن محدودیت زمانی

شما در وبسایت محدود نیستید که چه زمانی می‌خواهید بفروشید. در 24 ساعت روز قادر خواهید بود که فروش داشته باشید. در صورتی که در کسب و کار فیزکی اگر بخواهید بیشتر بفروشید،باید بیشتر کرکره مغازه را بالا نگه دارید. خب اینجا هم وبسایت برنده است.

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی سایت برند جوانه صدرا

طراحی سایت برند و فروشگاه برنج جوانه صدرا. دارای قابلیت های مختلف از جمله اتصال به درگاه های مختلف بانکی مانند درگاه ملت و درگاه زرین پال، سیستم ایمیل مارکتینگ پیشرفته، سیستم اتومیشن ایمیلی و ...

طراحی سایت برند جوانه صدرا

آدرس سایت: javanesadra.com

طراحی سایت شرکتی هامون

طراحی سایت برند ساختمانی هامون گستر کیش با وردپرس. دارای صفحات مختلف تماس با ما، درباره ما، فوتر تعاملی، سیستم دریافت ایمیل، سیستم فرمیک صفحه تماس با ما و ...

طراحی سایت برند ساختمانی هامون

آدرس سایت: hamoun-co.ir

طراحی سایت فروشگاهی بازرگانی برنج نبی پور

طراحی سایت بازرگانی برنج نبی پور که یک وبسایت در زمینه فروش برنج می‌باشد. این وبسایت یک وبسایت فروشگاهی با تمام قابلیت‌های وبسایت فروشگاهی مانند قابلیت افزودن محصول،‌ویرایش و حذف محصول، لیست سفارشات، پیام مشتری، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی، درگاه پرداخت بانکی و ... می‌باشد.

طراحی سایت بازرگانی برنج نبی پور

آدرس سایت: nabirice.ir

طراحی سایت برند نوشیکا

طراحی سایت فروشگاه آنلاین برنج نوشیکا با تمامی قابلیت‌های وبسایت فروشگاهی با سیستم وردپرس. دارای قابلیت‌های افزودن، حذف و ویرایش محصول، سیستم پیامکی پیشرفته، سیستم ایمیل مارکتینگ و اطلاع رسانی ایمیلی، فرم تماس با ما، پنل کاربری و پنل مدیریت پیشرفته و ....

طراحی سایت برند نوشیکا

آدرس سایت: nushika.ir

طراحی سایت خبری روزناوب

طراحی سایت مجله خبری روزناوب که در سال 1398 انجام شد. این وبسایت در سال 1401 به کار خود خاتمه داد. سایت مذکور با کدنویسی اختصاصی پیداه سازی شد و صفر تا صد آن با کدهای html,css,javascript,php پیاده سازی شد.

طراحی سایت مجله خبری روزناوب

سال ساخت: 1398

طراحی سایت خدماتی پمپ ایران مازند

طراحی سایت خدماتی پمپ ایران مازند که برای مشاهده آن می‌توانید به آدرس iranmazand-pomp.ir مراجعه کنید

طراحی سایت پمپ ایران مازند

آدرس سایت: iranmazand-pomp.ir

نظر برخی از مشتریان ما

برای شروع آماده‌اید؟؟

اگر سوالی دارید یا درباره تعرفه سایت و فرایند کاری ما تمایل دارید با ما صحبتی داشته باشید می‌توانید پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت.

برای شروع آماده اید؟؟

اگر قصد تغییر کسب و کار خودتان را دارید کافیست شروع کنید. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا شما را به نقطه اوج برسانیم. کافیست از فرم بالا درخواست خود را ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید. برای تماس با ما به بالای همین صفحه رفته و دکمه برقراری تماس را کلیک کنید.همچنین برای دیدن خدمات ما در مابقی شهر‌های استان مازندران می‌توانید به صفحات طراحی سایت در آمل،‌طراحی سایت در بابل، طراحی سایت در بابلسر مراجعه کنید.

keyboard_arrow_up