مشاوره سئو سایت در مازندران

خدمتی نوین از وب سنتر  در جهت بهبود فضای کسب و کار آنلاین با کمترین هزینه‌ ممکن در مازندران سرسبز

سئو سایتتان را در دست بگیرید؛

مشاوره سئو چه نوع خدمتی است؟🤔

شاید برای شما این سوال مطرح شود که اصلا مشاوره سئو سایت در مازندران چه خدمتی است و چه کمی به شما می‌تواند بکند؟؟! ما خیلی ساده و سریع به شما توضیح میدهیم…

مشاوره سئو سایت خدمتی این چنین است که شما به جای اینکه وبسایت خود را به یک سئوکار بسپارید که رتبه سایتتان را بهبود دهد، این کار را خودتان در دست بگیرید و به این صورت هم در هزینه‌های خود بسیار صرفه جویی کنید و هم بتوانید روز به روز ترافیک بیشتری را به سمت سایتتان هدایت کنید!!! در ادامه با مثالی جذاب این موضوع را برایتان کامل روشن کردیم👇👇

مدیری خوشحال…

فرض کنید شما صاحب یک وبسایت هستید که قصد دارد فرایند سئو را برای سایتش شروع کند. به عنوان یک صاحب کسب و کار شما ممکن است هیچ آشنایی با سئو نداشته باشید؛ پس مجبور می‌شود که کار خود را به یک سئوکار بسپارید.

چالشی که شروع می‌شود

ولی وقتی که قصد دارید با یک سئوکار وارد همکاری شوید، متوجه می‌شوید که باید هزینه‌ی زیادی را برای سئو سایت صرف کنید. شاید بین 30 میلیون تا 80 میلیون تومان بودجه‌ای باشد که سئوکار از شما خواسته…. خب شما که به عنوان یک مدیر سایت تنها درباره ارزان بودن فرایند سئو و مباحثی از این دست شنیده‌اید کاملا متعجب می‌شوید و خیلی زود جا می‌خورید…

گیج و مبهم!!!

با خود می‌گویید: من که گمان می‌کردم هزینه‌های سئو بسیار پایین تر از این حرف‌ها باشد، مگر این سئوکار با سایت من چه می‌خواهد بکند که همچین رقمی را پیشنهاد داده است. و اینجاست که بسیار احساس آشفتگی و سرخوردگی خواهید کرد. آیا این احساس شما اشتباه است؟؟!! یا نه واقعا شما در مسیر اشتباهی قدم برداشتید!!؟

جواب این است: شما هیچ اشتباهی نکردید، مسیر کاملا عالی را انتخاب کردید. ولی استراتژی شما برای ادامه باید کمی فرق کند؛ یعنی چه؟؟!

استراتژی درست !! قایق نجات شما

در اینجا شاید بهترین راه برای شما سپردن سایت خود به یک سئو کار نباشد، بلکه شما با یک مشاوره تخصصی سئو که حکم کلاس خصوصی آموزش سئو را برای شما دارد می‌توانید تمام کارهای لازم برای بهبود رتبه سایتتان را خودتان انجام دهید.

می‌بینید؟؟! کار حالا بسیار ساده شد.

شما با توجه به سطح آگاهی و نیازی که برای سئو سایت خود دارید می‌توانید انتخاب کنید که از چه سطح مشاوره‌ای استفاده کنید. پس یک مشاوره کاملا براساس نیاز خود دریافت می‌کنید که باعث می‌شود هم در زمان صرفه جویی کنید و هم در هزینه.

اینکه می‌گوییم مشاوره‌ای براساس نیاز شما یعنی چه؟؟

سطوح مختلف مشاوره سئو

ما دو پلن برای مشاوره سئو در اختیار شما قرار می‌دهیم که کاملا براساس نیاز شما می‌باشد.

نوع اول

فرض کنید شما مدیر سایتی هستید که تا حدی با سئو آشنایی دارد و هدفش از انجام سئو روی سایتش این است که یک یا دو صفحه از سایتش را به لینک‌های برتر برساند.

برای این فرد شاید بهترین راهکار این باشد که یک استراتژی سئویی تحت چک لیست به او داده شود و در نهایت او این کارها را روی سایتش انجام دهد و نتیجه را بگیرد.

نوع دوم

شاید هم شما یک مدیر سایتی هستید که اصلا اطلاعاتی درباره سئو ندارید و الان به این نتیجه رسیده اید که بهترین راهکار این است که کل مراحل سئو سایت را خودتان انجام دهید.

پس شاید بهترین راهکار برای شما این باشد که طی یک سری جلسات آموزش تخصصی سئو را به شکل کاملا اصولی، پروژه محور و سریع و آسان یاد بگیرید تا بتوانید خودتان آن را روی سایتتان اعمال کنید.

پس حالا متوجه شدید که منظور از سطوح مختلف و نیاز شما به چه معنی است؟؟ خب شما در کدام سطح هستید و کدام پلن را می‌خواهید؟؟

از همینجا شروع کن

پلن اول - مشاوره پایه

اگر با سئو آشنایی دارید و می‌خواهید یک برنامه سئویی و مشاوره یک ساعته دریافت کنید
1500000 تومان
  • بررسی سئو داخلی سایت شما
  • بررسی سئو تکنیکال سایت شما
  • ارائه مشاوره یک ساعته
  • تدوین برنامه سئویی برای شما

برای سفارش اینجا کلیک کنید

پلن دوم - مشاوره تخصصی و حرفه‌ای

اگر با سئو آشنایی هیچ آشنایی ندارید و قصد دارید خیلی سریع به یک سئوکار حرفه‌ای بدل شوید...
4000000 تومان
  • بررسی سئو داخلی سایت شما
  • بررسی سئو تکنیکال سایت شما
  • برگزاری جلسه آنلاین دو نفره
  • 4 ساعت جلسه مشاوره خصوصی
  • تدوین برنامه سئویی برای شما
  • بررسی رقبای شما

برای سفارش اینجا کلیک کنید

چرا وب سنتر، می‌تواند بهترین مشارو سئو شما باشد؟

بگذارید صحبت را کوتاه کنیم، زیرا شمایی که اینجا هستید وقت زیادی ندارید. وب سنتر در چندسال گذشته تجربه همکاری با افراد و مجموعه‌های مختلفی را در زمینه سئو داشته که نام آن‌ها در صفحه سئو سایت ذکر شده است.(از جمله جوانه صدرا،لامینر، نوشیکا و ….)

👈ولی دلیل محکمی که همین الان شما را قانع می‌کند، راه رسیدن شما به ماست.

شما به احتمال زیاد از طریق گوگل وب سنتر را پیدا کردید و صفحه سئو سایت ما در وب سنتر در چند کلمه بسیار مهم و کلیدی در رتبه‌های برتر قرار دارد، مانند:

سئو سایت در مازندران

سئو سایت در بابل و آمل و….؛

پس ما ادعای توخالی نمی‌کنیم. چیزی را که خیلی ساده به آن دست یافتیم به شما انتقال خواهیم داد و شما را به این درجه می‌رسانیم.

keyboard_arrow_up