چرا باید برای کسب و کار خود سایت بزنیم؟

دسته بندی : مقالات

چرا باید سایت برنیم، با سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز وبسایت وب سنتر، در این مقاله می خواهیم به این نکته بپردازیم که داشتن وبسایت برای کسب و کار ها چه ضرورتی دارد و آیا واقعا کسب و کار ها باید برای خودشان وبسایت داشته باشند؟!شما همچین برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خدمات طراحی سایت مراجعه کنید.

تکنولوژی روز به روز در حال گسترش هست و ما هم تا کنون سعی کردیم همراه با آن حرکت کنیم ولی همانطور که خودتان هم می دانید آنقدر سرعت پیشرفت تکنولوژی بالا هست که گاها حتی از آن عقب هم می افتیم.

سرعت پیشرفت حوزه کسب و کار های آنلاین هم دقیقا به همین شکل است، با اینکه خیلی از کسب و کار ها به سمت آنلاین کردن کسب و کار خود رفتند ولی هنوز هم هستند کسانی که در این مورد شک و تردید دارند…اگر شما هم جزو دسته دوم هستید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

در خواب پول در بیاورید

یکی از مزیت هایی که وبسایت ها دارند این هست که در 24 ساعت شبانه روز باز هستند…شما اگر یک فروشگاه حقیقی داشته باشید محدودیت در ساعات کاری اولین چیزی هست که گریبان گیر شما می شود، ولی این موضوع در مورد وبسایت صدق نمی کند و شما حتی زمانی که خوابیده اید هم می توانید محصول خود را به فروش برسانید.

شروع با هزینه کمتر

شما اگر بخواهید برای فروشکاه خقیقی خود یک مکان اجاره کنید با بسازید باید چقدر هزینه کنید؟؟! به راحتی و با یک حساب سر انگشتی می توانید متوجه شوید که یک هزینه بسیار بالا در هر دو صورت به شما تحمیل می شود…ولی هزینه طراحی یک سایت شاید تا 10 برابر کمتر از این باشد… کمی فکر کنید…10 برابر کمتر، این اختلاف عدد کمی نیست.

نداشتن محدودیت جا و مکان

در یک فروشگاه مجازی شما تا چه تعداد محصول می توانید در فروشکاه قرار دهید؟ قطعا با در نظر گرفتن یک متراژ معین محدود می شوید و اگر بخواهید محصولات بیشتری اضافه کنید باید مکان بزرگتری برای فروشگاهتان در نظر بگیرید که یعنی یک هزینه اضافه… ولی در وبسایت شما هیچ محدودیتی در تعداد محصولات ندارید و به میزان ظرفیت هاستتان می توانید در آن محصول قرار دهید که حتی اگر هاست شما با فضای ذخیره سازی پایینی هم باشد، باز هم می توانید به تعداد بسیار زیادی محصول در سایت قرار دهید که به شکل چشمگیری از معادل فیزیکی خود برتر است.

در خانه پول در بیاورید

اگر یک کسب و کار فروشگاهی خانگی دارید، داشتن سایت برای شما از هر فرد دیگری واجب تر است. شما به راحتی می توانید محصولات خود را در سایت قرار داده و آن ها را به فروش برسانید و این گونه درآمد خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید.

 

در این مقاله به یک سری نکاتی پرداختیم که نشان دهنده اهمیت وبسایت برای توسعه کسب و کار های شما هست، چنانچه در این مورد هنوز هم در ذهن شما سوالاتی وجود دارد می توانید از صفحه طراحی سایت وبسنتر سوالات خود را با ما مطرح کنید.همچنین در بخش دیدگاه های این مقاله می توانید سوال هی خود را با ما در میان بگذارید، در کوتاه ترین زمان به آن ها پاسخ خواهیم داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نوشتهٔ پیشین
css چیست؟
نوشتهٔ بعدی
فرانت اند چیست؟ فرانت اند دولوپر کیست؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

همچنین بخوانید

keyboard_arrow_up