اگر با خود می‌پرسید که چگونه در بله تبلیغ کنم و کانال خود را توسعه دهم، این مطلب کاملا برای شماست. در این مقاله با تمام روش‌های ارائه تبلیغات در بله آشنا می‌شوید. پس پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این مطلب در کنار ما باشید.

روش اول – تبلیغات جایگاه یک بله

قطعا یکی از بهترین و کارآمدترین روش‌های تبلیغات در بله، تبلیغ در جایگاه یک می‌باشد. در این روش شما می‌توانید تبلیغ خود را در بالای پیامرسان مخاطبان بله قرار دهید. 

تبلیغات جایگاه یک بله به دو صورت بازدیدی و کلیکی ارائه می‌شود که هزینه هر کدام متفاوت است. برای دیدن تفاوت این دو روش و مشاهده هزینه‌ها پیشنهاد می‌کنیم مقاله هزینه تبلیغات در بله را مشاهده کنید.

تبلیغ در تب گفتوگوی بله

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تبلیغات تب گفتوگوی بله در صفحه اصلی تمام تب‌های پیامرسان بله کاربران به نمایش در می‌آید.

برای سفارش این نوع تبلیغات در پیام رسان بله باید به آدرس tabligh.bale.ai مراجعه کنید و تبلیغ خود را در این سایت رزرو کنید. توجه کنید که تبلیغات شما چند روز زمان می‌برد تا به نمایش در بیاید. زیر ممکن است تا چند روز آینده جایگاه یک توسط افراد دیگری رزور شده باشد.

روش دوم – تبلیغ آنبوردینگ بله

این روش مدت زیادی نیست که در بله اضافه شده است و یک قابلیت جدید در تبلیغات بله است.در این روش تبلیغ شما در جایگاه آنبوردینگ در نسخه اندروید و به کاربران جدید نشان داده می‌شود.

تبلیغ آنبوردینگ بله

نحوه نمایش تبلیغات در این مدل را در تصویر بالا می‌توانید مشاهده کنید. در این روش کانال شما در کنار چند کانال دیگر به عنوان کانال پربازدید بله برای کاربران جدید این پیامرسان به نمایش در می‌آید. برای رزور این نوع تبلیغات شما باید به پشتیبانی تبلیغات این پیامرسان پیام دهید. آی دی ربات پشتیبانی بله ble.ir/supportbot می‌باشد.

روش سوم – تبلیغات گسترده بله

در این روش شما می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را که متشکل از یک تصویر و کپشن می‌باشد، در کانال‌های مختلف قرار دهید. به طور مثال بنر شما ممکن است در 20 کانال قرار بگیرد و در نهایت 100 هزار ویو هم دریافت کند. برای استفاده از این نوع تبلیغات بهتر است کمی محتاط تر برخورد کنید و اگر آشنایی به این فضا ندارید از مشاوره تخصصی ما استفاده کنید تا ضرری متوجه شما نشود.

روش چهارم – کانال‌های همکار

روش آخر از مجموعه‌ روش‌های تبلیغات در بله، تبادل یا ارائه بنر در کانال‌های همکار می‌باشد. شما می‌توانید کانال‌‌های مرتبط به حوزه کاری خود را پیدا کنید و با آنها تبادل انجام دهید. یا اگر امکان تبادل وجود نداشت با پرداخت هزینه‌ای به این کانال ها تبلیغات خود را منتشر کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به انواع روش‌های تبلیغ در بله بپردازیم و به این سوال شما پاسخ دهیم، که چگونه در بله تبلیغ منتشر کنیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. دوستان عزیز توجه کنید که اگر با این روش‌ها و استراتژی‌های تبلیغات به خوبی آشنا نیستید، شاید به ضرر شما باشد که تبلیغات را ناآگاهانه منتشر کنید.

لذا اگر قصد تبلیغات به شکل اصولی را دارید به صفحه کسب درآمد از بله وب ستر مراجعه کنید و مشاوره تخصصی ما را رزور کنید. به این ترتیب تمام مراحلی که باید در کسب و کارتان انجام دهید از جمله بهترین روش تبلیغات، به صورت کامل و جامع به شما توضیح داده خواهد شد.

دوستان عزیز، در انتهای این مطلب قصد داریم به یک سوال پاسخ دهیم که برخی از کاربران وب سنتر آن را مطرح می‌کنند. آن هم این است؛ حذف تبلیغات در بله. اگر شما هم این سوال را دارید که چگونه باید تبلیغات در بله را حذف کرد، در پاسخ باید به شما بگوییم که در حال حاضر راهی برای این موضوع وجود ندارد.

از آنجایی که تبلیغات جایگاه اول بله، در بالای صفحه‌ چت‌های کاربران به نمایش در می‌آید و به هیچ وجه راهی برای برداشتن آن وجود ندارد، برخی از کاربران به دنبال روشی برای حذف تبلیغات در بله هستند. ولی این مورد در حال حاضر در این پیامرسان وجود ندارد و باید دید آیا در آینده بله امکانی اضافه خواهد کرد که بشود تبلیغات بله را حذف کرد یا خیر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
نوشتهٔ پیشین
هزینه تبلیغات در بله
نوشتهٔ بعدی
ادمین فروش ایتا کیست؟

همچنین بخوانید

چگونه در بله تبلیغ کنیم؟
keyboard_arrow_up