سفارش طراحی سایت در مازندران

اگر درباره خدمات طراحی سایت سوالی دارید، با ما تماس بگیرید

دوست عزیز، چنانچه درباره طراحی سایت و فرایند انجام آن سوالی دارید که تمایل دارید تلفنی درباه آن صحبت کنید و سوالاتتان را مطرح کنید، می‌توانید از دکمه پایین با ما تماس برقرار کنید.هر کمکی که از دست ما بربیاید، در خدمتتان خواهیم بود🌹

طراحی سایت در مازندران چه فرصت‌هایی برای کسب و کار شما خلق خواهد کرد؟ داشتن یک وبسایت برای یک کسب و کار در استان مازندران چه درهای پیشرفتی را به روی کسب و کار باز خواهد کرد؟ ما قرار است به مجموعه‌ای از این دست سوالات پاسخ دهیم تا راهنمای جامعی برای شروع مسیر شما باشد. بیایید شروع کنیم…

واقعا چرا خدمات طراحی سایت?؟؟؟

همانطور که همه ما می دانیم جهان به شدت در حال تغییر است، تکنولوژی ها به سرعت پیشرفت می کنند و علوم دائما در حال بروزرسانی های عظیم هستند.

در این میان حوزه نرم افزار و فضای دیجیتال هم از این قاعده مستثنا نیست و علاوه بر این از سرعتی به مراتب بیشتر از از بسیاری از علوم در حال پیشرفت است.

در بین اطرافیان شما احتمالا هستند افرادی که از این پیشرفت های سریع تکنولوژی استفاده خوبی کردند و کسب و کار خود را به رونق رساندند.

چه بخواهیم چه نخواهیم آینده در دستان این تکنولوژی ها خواهد بود و چه بسا کسانی که قصد دوستی با این امکانات را ندارند، مجبور به ترک میدان رقابت در حوزه کاریشان باید باشند.

پس به دقت تا انتهای این صفحه با وب سنتر همراه باشید??

خدمات طراحی سایت
خدمات طراحی سایت ارزان

طراحی سایت در مازندران شاید امروزه بیشتر از هر زمان دیگری متقاضی دارد، دلایل این موضوع به روشنی بیان خواهد شد.

خاطره های دروان همه گیری ویروس کووید 19 را به یا بیاورید…

به مدت دو سال جهان در گیر بیماری شد که هیچ پیش بینی برای رخ دادن آن نشده بود و کاملا اتفاقی گریبان بشر را گرفت و بسیاری از کسب و کار ها را به نابودی کشاند.

حال فکر کنید که کسب و کاری قبل از رخ دادن این واقعه به فکر راه اندازی دفتر آنلاین خود شده بود یا اصلا در همان زمان همه گیری این ویروس کسب و کارآنلاین خود را راه انداخته بود…

خب این جا چه اتفاقی می افتد؟!!

حتما پاسخ را خودتان می دانید…چون هستند افرادی که در دور و برتان از همین فضا در دوران اوج فاجعه به سودهای عالی رسیدند و هم بودند کسانی که به خاطر از دست دادن این فضا متاسفانه ورشکست شدند.

نمونه کارهای طراحی سایت در مازندران

برخی از نمونه کارهای ما

طراحی سایت برند جوانه صدرا

طراحی سایت برند و فروشگاه برنج جوانه صدرا. دارای قابلیت های مختلف از جمله اتصال به درگاه های مختلف بانکی مانند درگاه ملت و درگاه زرین پال، سیستم ایمیل مارکتینگ پیشرفته، سیستم اتومیشن ایمیلی و ...

طراحی سایت برند جوانه صدرا

آدرس سایت: javanesadra.com

طراحی سایت شرکتی هامون

طراحی سایت برند ساختمانی هامون گستر کیش با وردپرس. دارای صفحات مختلف تماس با ما، درباره ما، فوتر تعاملی، سیستم دریافت ایمیل، سیستم فرمیک صفحه تماس با ما و ...

طراحی سایت برند ساختمانی هامون

آدرس سایت: hamoun-co.ir

طراحی سایت فروشگاهی بازرگانی برنج نبی پور

طراحی سایت بازرگانی برنج نبی پور که یک وبسایت در زمینه فروش برنج می‌باشد. این وبسایت یک وبسایت فروشگاهی با تمام قابلیت‌های وبسایت فروشگاهی مانند قابلیت افزودن محصول،‌ویرایش و حذف محصول، لیست سفارشات، پیام مشتری، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی، درگاه پرداخت بانکی و ... می‌باشد.

طراحی سایت بازرگانی برنج نبی پور

آدرس سایت: nabirice.ir

طراحی سایت برند نوشیکا

طراحی سایت فروشگاه آنلاین برنج نوشیکا با تمامی قابلیت‌های وبسایت فروشگاهی با سیستم وردپرس. دارای قابلیت‌های افزودن، حذف و ویرایش محصول، سیستم پیامکی پیشرفته، سیستم ایمیل مارکتینگ و اطلاع رسانی ایمیلی، فرم تماس با ما، پنل کاربری و پنل مدیریت پیشرفته و ....

طراحی سایت برند نوشیکا

آدرس سایت: nushika.ir

طراحی سایت خبری روزناوب

طراحی سایت مجله خبری روزناوب که در سال 1398 انجام شد. این وبسایت در سال 1401 به کار خود خاتمه داد. سایت مذکور با کدنویسی اختصاصی پیداه سازی شد و صفر تا صد آن با کدهای html,css,javascript,php پیاده سازی شد.

طراحی سایت مجله خبری روزناوب

سال ساخت: 1398

طراحی سایت خدماتی پمپ ایران مازند

طراحی سایت خدماتی پمپ ایران مازند که برای مشاهده آن می‌توانید به آدرس iranmazand-pomp.ir مراجعه کنید

طراحی سایت پمپ ایران مازند

آدرس سایت: iranmazand-pomp.ir

چرا باید وب سایت داشته باشم؟

داشتن وبسایت طی سال های اخیر از یک امتیاز تبدیل به یک الزام شده است.

همانطور که در بالا هم گفته شد کسب و کار های زیادی در طول دوره کرونا ورشکست شدند فقط به خاطر اینکه تغییر رویه نداده بودند.

شاید در سال های قبل می شد اینطور گفت که داشتن وبسایت یک آپشن جذاب و باکلاس به حساب میامد ولی حالا اینگونه نیست…

بشر امروز دوست دارد راحت زندگی کند، راحت پیدا کند و راحت انتخاب کند…

خودتان را در نظر بگیرید، روزی چند بار برای موارد مختلف در اینترنت جستوجو می کنید؟

تا به حال چند بار خرید اینترنتی انجام داده اید؟

می بینید؟ حالا که توجه می کنید می فهمید که تا چه حد به اینترنت وابسته اید و تا چه حد از امکانات این بستر استفاده می کنید…خب حالا چرا خودتان یکی از صاحبان آن وبسایت هایی نباشید که مردم از آن خرید می کنند و از مطالب آن استفاده می کنند؟

طبق نطر سنجی که ما در لینکداین انجام دادیم بالای 50 درصد مردم خرید های خود را اینترنتی انجام می دهند…این درضمن در نظر بگیرید که در بعضی از اصناف و اقشار این عدد تا 70 درصد هم ممکن است برسد(تا به امروز).

خب حالا با این حساب بیایید یک داستان را بررسی کنیم…

فرض کنید آقا پرویز یک مغازه کفش فروشی دارد، او در سال های قبل به طور میانگین ماهانه 30 میلیون تومان فروش از مغازه اش داشت.

خب حالا در نظر بگیرید با توجه اعداد و ارقامی که در بالا به آن اشاره کردیم، در زمان حاضر که پنجاه درصد از مشتریان آقا پرویز خریدشان را اینترنتی انجام می دهند چقدر از درامد ایشان کم میشود…

خب خیلی راحت است گفتن این موضوع…تقریبا فروشش به نصف میرسد یعنی 15 میلیون در ماه فروشش کم می شود??

خب پس می بینیم که تا چه حد این مسئله حیاتی و مهم است و اهمیت ندادن به آن تا چه حد به ما ضرر می رساند.

اگر آقا پرویز درآمد یک ماهش را روی توسعه کسب و کارآنلاینش سرمایه گذاری می کرد،خودتان حساب کنید که در ازای آن چه مبلغی سود می کرد.

دوست من ، به جای سرمایه گذاری روی بورس و رمز ارز، رو کسب و کارت سرمایه گذاری کن

خدمات طراحی سایت امروزه اهمیتش از قبل بسیار بیشتر شده. این گفته ما نیست گفته بیل گیتس است. داشتن یک وبسایت الان صرفا مایه کلاس و پز نیست. یک الزام است. به همین دلیل است که خدمات طراحی سایت بیش از پیش بولد شده و اهمیت یافته است.

پس اگر یک کسب و کار در استان مازندران داری و میخوای یک وبسایت هم برای این کسب و کارت داشته باشی، حتما اینجا یک جای مناسب برای تو هست. کافیه با ما تماس بگیری و هر سوالی داری از ما بپرسی و یک مشاوره رایگان تخصصی از ما دریافت کنی

مقاومت نکن!!

بعضی ها همستند که عادت دارند نسبت به تغییرات زمانه مقاومنت کنند…

ببینید ما اگر میخوایم تو کورس رقابت با رقبا باقی بمونیم باید با آغوش باز تغییر رو بپزیریم…

به یاد بیارید اون زمانی رو که تازه گوشی های همراه وارد بازار شدند…

اولش همه نسبت به اون احساس بی نیازی می کردند و خیلی ها هم اصلا ازش خوششون نمیومد…ولی حالا همون افراد، حتی یه لحظه هم نمیتونند بدون موبیلشون زندگی کنند.

می بینید… تغییر اجتناب ناپذیره، کسی پیروزه که زود تر تغییرات رو بپیذیره و در جت تغییرات از رقبا پیشی بگیره.

طراحی سایت در مازندران

خدمات طراحی سایت در ساری،‌ آمل، بابل و تمام مازندران و ایران در وب سنتر ارائه می شود. خدمات طراحی سایت محدود به مکان و فضا نیست… محدود به فکر شماست… اینکه بخواهید کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید یا اینکه همچنان منتظر یک موقعیت بهتر باشید.

سفارش طراحی سایت در مازندران و سفارش طراحی سایت در ساری، آمل، بابل، بابلسر، فریدونکنار،قائمشهر، محمودآباد و دیگر نقاط استان مازندران در یک مورد با بقیه متفاوت خواهد بود. در صورتی که شما کارفرمای محترم درخواست جلسه حضوری را داشته باشید می توانید به جای گزارش کار های آنلاین گزارش کار ها را در جلسات توجیهی حضوری داشته باشید.برای دیدن صفحه طراحی سایت در آمل و طراحی سایت در بابل روی لینک کلیک کنید.

دوست عزیز، اگر قصد طراحی سایت در مازندران را دارید به شما پیشنهاد میکنیم حتما برای مشاوره رایگان از قسمت تماس با ما اقدام به ارسال پیام به ما کنید تا از شرایط ویژه مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

طراحی سایت در بابلسر

چنانچه قصد دریافت خدمات طراحی سایت در بابلسر هستید می‌توانید با تماس قرار مشاوره حضوری را هماهنگ کنید.

دوستان و عزیزانی که ساکن بابلسر هستند یا کسب و کارشان در شهرستان بابلسر واقع شده است می‌توانند خدمات طراحی سایت در بابلسر را با مشاوره حضوری دریافت نمایند و این یک فرصت ویژه برای همشهریان عزیز بابلسری می‌باشد.

خدمات طراحی سایت در فریدونکنار

همانطور که گفتیم ما در مازندران و شهرستان فریدوکنار فعالیت می‌کنیم و به طبع در شهرهای حومه مزیت دریافت مشاوره حضوری برای عزیزان فراهم است.

پس اگر قصد سفارش طراحی سایت در فریدونکنار را دارید می‌توانید خیلی راحت از راه‌های ارتباطی موجود استفاده کنید و سفارش طراحی سایت در فریدونکنار را برای خود ثبت کنید.خدمات طراحی سایت در بابلسر،طراحی سایت در فریدونکنار،طراحی سایت در آمل، طراحی سایت در بابل، طراحی سایت در محمودآباد شامل مشاوره حضوری رایگان می‌باشد که این موقعیت بسیار بینظیری برای همشهریان عزیز ماست.

جواب سوالاتو از ما بگیر

قطعا برای شروع هر کاری در ذهن ما سوال هایی نقش می بنده که به دنبال پاسخش میریم…

بحث طراحی سایت و سفارش طراحی سایت در مازندران هم دقیقا از این قاعده پیروی می‌کنه. اگر شما هم می‌خوای یک وبسایت برای کسب و کار خودت در استان مازندران طراحی کنی پس شاید این سوال‌هایی که پایین جوابش رو دادیم سوال تو هم باشه.

برای شروع چنین کار مهم و حیاتی هم سوالات به قوت خودش بیشتر هم میشه… ایمجاست که نقش یه همراه متخصص خیلی خوب خودش رو نشون میده…

علاوه بر اینکه در قسمت تماس با ما می تونی سوالاتو بپرسی و درخواست مشاوره رایگان بدی، سوال هایی که ممکنه در ابتدا به ذهنتون بیاد هم در قسمت پایین بهشون پاسخ دادیم.

هزینه های طراحی سایت برای هر نوع سایتی متفاوته…

ولی در حالت کلی هزینه های طراحی سایت از شش میلیون توان شروع میشه و بسته به اینکه از چه cms استفاده کنید و چه امکاناتی از سایت بخواید هزینه ها متفاوت می تونند باشند.

به طور مثال برای اکثر سایت های فروشگاهی هزینه طراحی سایت بین 12 تا 16 میلیون براورد میشه، برای سایت های خدماتی و شرکتی هم بین 6 تا 8 میلیون تومان.

در ضمن شما برای دیده شدن حداکثری باید سایت خودتون رو سئو بکنید، اگه در این مورد اطلاعی ندارید صفحه خدمات سئو وب سنتر رو مشاهده کنید

برای اطلاع دقیق و برآورد هزینه مناسب کسب و کارتون میتونید درخواست مشاوره رایگان بدید.

متاسفانه این تفکر در خیلی از افراد و کسب و کار ها وجود داره و همین امر هم باعث به وجود اومدن دغدغه و سوال بعدی یعنی عدم داشتن وقت کافی برای عزیزان میشه…

دوستان توجه داشته باشید که اینستاگرام یه مل برای فروش محصول نیست و اصا همچین امکاناتی رو هم نداره و صرفا یک سوشیال مدیاست…

با اینکه امکان فروش محصول از اینستا تازه خارج از ایران هم وجود داره، ولی حتی اون هم نمی تونه امکاناتی که یک وبسایت فروشگاهی به شما میده رو در اختیارتون قرار بده.

مشکل بودن مدیریت قیمت ها و امکانات محصولات در اینستاگرام،دشواری پاسخ به دایرکت مشتری ها یا کاربران که در تعداد بالا باعث خستگی فروشنده و تاخیر در پاسخگویی و در نتیجه از دست دادن مشتری خواهد شد، سردرگمی و سختی در مدیریت سفارش ها در اینستاگرام و … باعث شده که این محیط اصلا برای فروش مناسب نباشه…

از ظرفیت های اینستاگرام باید در جای درست خودش برای تقویت وبسایت استفاده بشه نه به جای خود وبسایت.

درسته که برای تولید محتوا برای سایت باید حتما فکر بشه، ولی این به این معنا نیست که شما لزوما خودتون باید برای سایت تولید محتوا کنید…

شما میتونید از شرکت ها و افراد مختلف برای تولید محتوا در سایتتون استفاده کنید و با هزینه مناسبی فقط به مدیریت کسب و کار و سایتتون بپردازید.

در نظر بگیرید سودی که در قبال این تولید محتوا کسب می کنید اصلا با هزینه ای که برای اون می کنید قابل مقایسه نیست.

برای پاسخ به این سوال فقط کافیه به سایت های فروشگاهی دیگه ای نگاه بندازید که با وجود دیجیکالا در بالای سرشون با تعداد بالا دارن میفروشند.

اولا دیجی کالا دیگه اون دیجیکالای سابق نیست که نه رقیبی داشته باشه و نه اینکه بهنرین قیمت فروش اینترنتی، خود دیجیکالا الان اکثر محصولاتش از فروشنده های دیگه ای تامین میشه که باعث شده الان دیجیکالا تبدیل به به یک سیستم چند فروشندگی…

درضمن شما با برندیگ و انجام سئو می تونید در فروش محصولات خاص خودتون خیلی بهتر از دیجی کالا عمل کنید، چون دیجیکالا هر محصولی رو میفروشه و این به طبع باعث افت کیفیت نسبت به فروشگاهی میشه که فقط رو یک سری دسته محصولات خاص تمرکز می کنه.

فرض کنید شما یه تعمیر کار موبایل هستید که به تازگی شروع به کار کردید، خب مغازه ای که اجاره می کنید مگر در روز مقابل دید چند نفر آدم قرار می گیره، خب فکر کنم خودتون متوجه شدید…

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که نیاز به یک خدماتی داشته باشید و بگید:”خدایا، چطور میشه تو این شهر به این بزرگی یه خدماتی وجود نداشته باشه” در صورتی که خدماتی مد نظر دوتا کوچه اون طرف تر با یک کیفیت خوب داره به مشتریانش خدمت ارائه میده…خب اگر اون خدماتی با اون کیفیت بالایی که داره یک سایت داشته باشه تا وقتی افراد شغلشو جستوجو کردند به اونها نشون داده بشه، خودتون فک کنید ببینید تا چه حد مشتریانش میتونه افزایش پیدا کنه.

در ضمن با با پیشرفت تکنولوژی الان دیگه به سان قدیم نیست که هر کسی اگه نیاز به خدمتی داشته باشه بیاد و کل شهر رو بگرده، اولین کاری که می کنه جستوجو در اینترنته، مثلا کسی که تعمیرکار موبایل نیاز داره سرچ می کنه:”تعمیرات موبایل در آمل” خب اگر شما یک سایت داشته باشید که در اون باید خودتون رو پرزنت بکنید به همین راحتی یک مشتری جدید به دست آوردید.

این کاملا بستگی به نوع کسب و کار شما و تعداد رقبا و همچنین کیفیت کار شما داره…

شما از همون روز اول که سایتتون در دسترس قرار بگیره میتونید فروشتون رو شروع کنید و با انجام سئو و دیجیتال مارکتینگ و بیزنس پلنینگ درست روز به روز فروشتون رو افزایش بدید و در زمانی کوتاه به نقطه سود سر به سر برسید و سود خالص الا رو تجربه کنید.

با اینکه خیلی در موردش صحبت کردیم ولی بازم هم یه جمع بندی می کنیم:

  1. سرمایه بسیار کمتر نسبت به کسب و کار فیزیکی نیاز داره
  2. حتی در زمان خواب هم میتونید کسب درآمد کنید
  3. با انجام فعالیت های درست و اصولی قطعا سود بالا رو تجربه می کنید.
  4. فروشگاهی دارید که 80 میلیون مشتری بالقوه داره? در صورتی که در نوع فیزیکی خودتون میتونید حدس بزنید?
  5. مدیریت سفارشات و محصولات بسیار آسون تر از سوشیال مدیاست
  6. تبلیغات و بازاریابی در وبسایت هدفمند و هوشمندانه هست، فرض کنید شما برای تبلیغات مغازه خودتون یک بنر تبلیغاتی در سطح شهر وصل کنید، آیا میدونید چند نفر اون رو دیدند و چقدر براتون سودآوری داشت(برای کسب و کارهای کوچیک این کار اصلا توصیه نمیشه)در صوتی که در وبسایت شما حتی می تونید مشخص کنید کاربرتون در چه روزی و در چه ساعتی روی چه نقطع از سایتتون کلیک کرد…این فوق العاده نیست؟!!
  7. به راحتی حتی در منزل، حتی در سفر میتوانید از سایتتان فروش داشته باشد.
  8. و ده ها دلیل دیگر که شما را قانع کند که از امروز شروع کنید??
شما عزیزان جان می توانید از طریق فرم زیر اقدام به ارسال پیام و درخواست مشاوره رایگان کنید، در کمتر از 12 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت.
keyboard_arrow_up