سلام خدمت شما کاربران عزیز وبسابت وبسنتر، قصد داریم در این مقاله به این بپردازیم که css چیست و در کجا کاربرد دارد…

سی اس اس یک زبان استایل دهی است که از آن برای دادن یک روح و کالبد به سایت استفاده می شود، حالا این یعنی چه؟ پس در ادامه با ما همراه باشید.

ما در مقاله قبلی که “html چیست” بود به این پرداختیم html برای چه کاربردی استفاده می شود و اینکه اولین گام ورود به دنیای طراحی سایت است، شما بعد از اینکه اچ تی ام ال را آموختید باید به سراغ سی اس اس بروید و این زبان استایل دهی را هم بیاموزید.

اچ تی ام ال به خودی خود کار زیادی برای سایت شما نمی کند و اگر فقط از اچ تی ام ال برای سایت استفاده کنید چیزی بیشتر از چند متن و تصویر خام ندارید.اچ تی ام ال تنها ساختمان و ساختار اصلی صفحات وب را مشخص می کند و شما باید با سی اس اس به آن شکل و جذابیت ببخشید.

شما در دنیای واقعی می توانید اچ تی ام ال را ستون و اسکلت یک سازه در نظر بگیرید و سی اس اس را گچ و سنگ و کاشی های آن سازه در نظر بگیرید.پس اینجا متوجه شدیم که این زبان چیست و در کجا کاربرد دارد.یادگیری این زبان برای کسانی که می خواهند بک اند دولوپر شوند زیاد ضرورتی ندارد ولی خوب است که به این زبان هم تا حد خوبی آشنا باشند.برای کسانی که قصد دارند با وردپرس طراحی سایت انجام دهند ولی اهمیت یادگیری این زبان بیشتر است و اگر قرار است با وردپرس خدمات طراحی سایت ارائه دهید بهتر است این زبان را بلد باشید.

یادگیری این زبان برای شما چالش خاصی نخواهد داشت و یادگیری آن آسان است و می توانید با گذاشتن زمانی بین یک الی دو ماه آن را یاد بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نوشتهٔ پیشین
html چیست؟
نوشتهٔ بعدی
چرا باید برای کسب و کار خود سایت بزنیم؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

همچنین بخوانید

keyboard_arrow_up