ادمین فروش ایتا کیست و چه وظایفی دارد؟ اگر این سوالاتی است که اکنون در ذهن شماست یا اینکه قصد دارید یک ادمین فروش ایتا برای خود داشته باشید، پس حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. ما در این مطلب قصد داریم درباره این موضوعات به طور کامل صحبت کنیم. ابتدا بگذارید کمی در این باره صحبت کنیم که اصلا داستان کسب و کار اینترنتی در ایتا چیست…

داستان کسب درآمد آنلاین در ایتا

اگر قصد کسب درآمد از ایتا را داشته باشید، احتمالا میدانید که روش‌های برای اینکار وجود دارد و شما هم احتمالا روش تاسیس کانال فروشگاهی را انتخاب کرده اید. اگر هم که درباره روش‌های کسب درآمد از ایتا اطلاعی ندارید به مقاله آموزش کسب درآمد از ایتا وب سنتر مراجعه کنید که لینکش چند جمله قبل تر آورده شده است.

کسب و کارهای آنلاین زیادی در ایتا الان وجود دارد و خیلی از آنها به تعداد کاربران خوبی هم رسیده‌اند. این کسب و کارها که شاید شما هم جزوی از آنها باشید، بعد از گذشت زمانی دیگر خودشان قادر نیستند تمام جوانب کانال خود را مدیریت کنند.

به طور مثال یک کانال فروشگاهی لباس در ایتا، شاید در ابتدای کار مشکلی برای تولید محتوا، پاسخ دادن به کاربران، مدیریت سفارشات و پیام مشتریان و … نداشت. ولی با گذشت زمان و با افزایش یافتن تعداد کاربران این چالش‌ها هم شروع شد. دیگر وقتی برای پاسخ دادن به سوال کاربران نمی‌ماند. اینجا بود که در بحث فروش این کانال دچار چالش می‌شد.

در این زمان بهترین راهکار برای یک کانال فروشگاهی در ایتا چیست؟

چرا به ادمین فروش ایتا نیاز داریم؟

ادمین فروش در ایتا

راهکار کاملا مشخص است. کمک گرفتن از یک ادمین فروش در ایتا. حالا دیگر لازم نیست که شما به سوالات زیاد مشتریان بالقوه پاسخ دهید. ادمین فروش کارش را انجام خواهد داد و اینجا بخش بزرگ کار، از روی دوشتان برداشته خواهد شد.

ادمین فروش ایتا کسی است که به پیام کاربران پاسخ می‌دهد و در نهایت کاربران سرد را به مشتریان شما تبدیل می‌کند. استفاده از یک ادمین فروش می‌تواند به شما کمک کند که رضایتمندی کاربران را تا حد زیادی افزایش دهید.

یکی از مشکلاتی که خیلی از کانال‌ها زمانی که بزرگ می‌شوند با آن روبه رو هستند این است که پیام کاربران را دیر جواب می‌دهند. البته که چاره‌ای هم برای این موضوع وجود ندارد. زیرا تعداد پیام‌ها بالا است و این وسط پیام سفارش کاربران هم خودش داستانی دیگر…

حالا فکر کنید که شما بخواهید به تنهایی هم به سوال کاربران پاسخ دهید و هم پیام سفارش مشتریان را پردازش کنید. کاملا مشخص است که چه مکافاتی درست خواهد شد. پیام سفارشات مشتریان با پیام کاربران شما در هم آمیخته می‌شود و شما حتی در پاسخگویی به سفارشات مشتریان که باید در اولویت قرار گیرد هم دچار مشکل می‌شوید. اینجا یعنی مشتریان هم از شما ناراضی خواهند شد.

حقوق ادمین فروش ایتا

ما درباره میزان درآمد ادمین ایتا در یک مقاله دیگر توضیحاتی دادیم که اگر می‌خواهید آن را مطالعه کنید، به لینک درآمد ادمین ایتا چقدر است مراجعه کنید. ولی اگر بخواهیم درباره میزان حقوق ادمین فروش ایتا صحبتی با شما بکنیم، باید بگوییم که این مورد کاملا به مدیر کانال بستگی دارد.

به طور مثال اگر شما یک کانال فروشگاه کفش دارید که قصد دارید برای کانالتان یک ادمین فروش استخدام کنید، به دو روش می‌توانید حقوق به ادمین فروشتان بدهید:

  1. روش اول: محاسبه حقوق به صورت درصدی: در این روش ادمین فروش به میزانی که کالای شما را به فروش برساند یک درصد دریافت می‌کند.
  2. روش دوم: حقوق به صورت ماهیانه: روش دوم هم پرداخت حقوق به صورت ماهیانه است که به طبع این روش بیشتر مطلوب ادمین‌ها است.از طرف دیگر روش اول هم بیشتر مطلوب مدیران کانال‌هاست.

اینجا دیگر تصمیم با شما و فردی‌ است که قصد دارد ادمین فروش شما شود. می‌توانید از هر کدام از روش‌های بالا که مدنظر شما بود استفاده کنید.

مبلغ ثابتی هم نمی‌توان برای ادمین فروش ایتا اعلام کرد. چون مطمئنا بسته به میزان کاربران شما و فروش شما این مبلغ می‌تواند متغیر باشد. همچنین براساس ادمین‌های مختلف هم می‌تواند حقوق‌های متنوعی را درنظر گرفت.

ولی اگر بخواهیم یک رنج متغیر از حقوق ادمین فروش ایتا خدمت شما اعلام کنیم، این مبلغ می‌تواند از ماهی یک میلیون تومان شروع شود و مبالغ بالاتر پیش برود.

اگر قصد دارید یک ادمین فروش، یا ادمین پشتیبانی یا … با کمترین قیمت استخدام کنید، در صفحه تماس با ما وب سنتر پیامتان را برای ما ارسال کنید. ما بهترین ادمین را با کمترین هزینه ممکن در اختیار شما قرار می‌دهیم. توجه کنید که در پیامتان حتما ذکر کنید که به دنبال استخدام یک ادمین فروش هستید تا درخواستتان در کمتر از 24 ساعت پردازش شود.

 

وظایف ادمین فروش ایتا

وظایف ادمین فروش ایتا

خب حالا که ادمین فروش ایتا راه‌حلی برای حل تمام مشکلات شماست، سوالی که پیش می‌آید این است. وظایف ادمین فروش ایتا چیست؟ چه کارهایی را باید او انجام دهد و چه کارهایی را افراد دیگر یا شخص مدیر کانال.

خب دوستان در ابتدا بگذارید یک پاسخ خیلی مفید و جامع به شما بدهیم. وظایف ادمین ایتا کاملا طبق توافق طرفین و با مذاکره قابل تعیین است. به طور مثال شاید یک ادمین بخواهد همراه با پاسخ دادن به سوال کاربران شما بحث تبلیغات را هم هندل کند. یا شاید شما طی قراردادی که با ادمین ایتای خود می‌بندید تمام کارهایی را که خودتان تا به امروز انجام میدادید، به او محول کنید.

پس حیطه اختیارات و وظایف ادمین ایتا کاملا طبق مصالحه و توافق طرفین قابل تعیین است. ولی به طور کلی اگر بخواهیم از دید فنی به حرفه‌ای به قضیه نگاه کنیم وظیفه ادمین فروش فقط پاسخ به سوال کاربرانی است که هنوز به مشتری تبدیل نشده‌اند. این مورد هم کاملا مشخص است.

پس وقتی کار ادمین ایتا با درستی انجام شد و کاربر شما به یک خریدار تبدیل شد، اینجا شما می‌توانید تعیین کنید که ادامه کار و خدمات پس از فروش را خودتان در دست می‌گیرید یا به ادمین دیگری واگذار می‌کنید. خدمات پس از فروش را در کانال‌های فروشگاهی بیشتر تحت عنوان پشتیبانی احتمالا شنیده‌اید.

پس احتمالا متوجه شده‌اید که پشتیبانی در حیطه وظایف ادمین فروش ایتا نیست. ادمین فروش ایتا تنها وظیفه پاسخ دادن به سوالات کاربرانی را دارد که قصد خرید کردن دارند. یا سوالاتی را دارند که می‌خواهند مستقیم از فروشنده بپرسند.

ولی باز هم تاکید می‌کنیم، این مورد کاملا در قراردادی که بین مدیر کانال و ادمین منعقد می‌شود می‌تواند تغییر کند و شما بند و تبصره‌های خاص خود را به آن اضافه کنید.

جمع بندی

ادمین فروش ایتا شاید یک مهره گم شده در خیلی از کانال‌ها باشد. خیلی از کانال‌دارها به دلیل مشغله زیادشان آنطور که باید به مخاطبان خود پاسخ نمی‌دهند.

همین موضوع باعث می‌شود نارضایتی‌های در کاربران شما به وجود آید که در نهایت خریدشان را نهایی نکنند. قطعا شما هم در این امر تقصیری ندارید. انبوهی از پیام کاربران که شاید خیلی از آنها فقط برای پرسیدن قیمت پیام داده‌اند یا اصلا قصدی برای خرید ندارند، باعث می‌شود که انرژی شما بیهوده تلف شود.

پس اینجاست که بهترین راهکار برای شما استخدام یک ادمین ایتا است.

اگر قصد استخدام یک ادمین فروش ایتا را دارید که کمترین هزینه را برای آن پرداخت کنید و بهترین بهره وری را از آن دریافت کنید، در صفحه تماس با ما وب سنتر پیام خود را برای ما ارسال کنید. ما بهترین ادمین را برای شما درنظر خواهیم گرفت.

 

سوالات متداول

ادمینی ایتا چیست؟

ادمین ایتا شغلی است که توسط ادمین ایتا انجام می‌شود و به معنی مدیریت محتوای کانال، مدیریت پیام ها و …. می‌باشد. برای مشاوره تخصص در خصوص ادمینی ایتا با مرجع آموزش ایتا یعنی وب سنتر در تماس باشید.

وظایف ادمین ایتا چیست؟

وظایف ادمین در قرارداد فی ما بین مدیر کانال و ادمین قابل تعیین است. با توجه به اینکه چه نوع ادمینی انتخاب شده است حوزه اختیارات ادمین می‌تواند متفاوت باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.6]
نوشتهٔ پیشین
چگونه در بله تبلیغ کنیم؟
نوشتهٔ بعدی
راز مغازه بدون پاخور، مشتری کجاست؟؟!

همچنین بخوانید

ادمین فروش ایتا
keyboard_arrow_up