خدمات سئو سایت

سئو چیست؟

سئو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که در نهایت منجره به بهبود رتبه سایت شما در نتایج گوگل می شود.در این صفحه از وبسایت وب سنتر به بررسی سئو اهمیت آن می پردازیم.

سئو به معنی بهینه سازی موتور های جستوجو مانند گوگل است که شامل سه نوع می باشد:

  1. سئو کلاه سفید: به سئویی گفته می شود که کانلا مطابق با قوانین گوگل عمل کنیم و کوچکترین خطایی از نظر گوگل انجام ندهیم تا منجر به افت رتبه و از دست رفتن جایگاهمان در نتایج گوگل نشویم.
  2. سئو کلاه سیاه: نوعی از سئو است که همانطور که از نامش هم مشخص است کاملا برخلاف قوانین گوگل فعالیت کنیم که در نهایت در صورت انجام این فعالیت مرود جریمه گوگل قرار خوایم گرفت
  3. سئو کلاه خاکستری: طبیعتا چیزی بین سئو کلاه سیاه و شئو کلاه سفید است، یعنی تا جای ممکن از قوانین گوگل پیروی می کنیم ولی در بعضی از جاها با یک سری ترفند هایی گوگل و قوانینش را دور میزنیم و کسب رتبه می کنیم.

سئو کاران از روش سوم باری سئو سایت مشتریان استفاده می کنند.

چرا سئو؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید از خوتان بپرسید که هدف از راه اندازی سایت توسط شما چه بود؟

قطعا هدف شناخته شدن شما یا محصول یا خدمتتان است که از این طریق در نهایت به افزایش درآمد برسید.

خب برای این کار آیا فقط داشتن یک سایت به تنهایی کافی است؟

مسما خیر…

زیرا داشتن سایت به تنهایی باعث دیده شدن شما نمی شود و شما باید از طریق موتو های جستوجو به کاربران مختلف نشان داده شوید.

فرض کنید شما یک فروشنده مواد غذایی هستید و قصد راه اندازی سایت دارید…

خب شما مرحله اول را انجام می دهید وسایت خود را راه اندازی می کنید و سایتتان را راه می اندازید و حالا یک دامنه به طور مثال food.ir دارید، خب در این مرحله فقط کسانی می توانند سایت شما را ببینند که آدرس سایت شما را داشته باشند.

خب اینجا شما برای اینکه به 80 میلیون کاربر بالقوه دسترسی داشته باشید باید توسط موتورهای جستوجو به کاربران نشان داد شوید و برای اینکه کاربران بیشتری شما را ببینند باید در یک جایگاه خوب در صفحه اول نتایج قرار داشته باشید.

خب حالا فرض کنید که مرحله دوم یعنی سئو را هم انجام دادید، حالا مثلا اگر کاربر در گوگل سرچ کند “خرید مواد غذایی” و شما هم سایتتان را به خوبی سئو کرده باشید در لینک های بالایی نتایج، کاربر سایت شما را خواهد دید… این کاریست که سئو برای شما می کند💎

سئو سایت در بابلسر

درضمن موقعیتی عالی برای همشهریان عزیز فراهم است. چنانچه قصد درخواست سئو سایت در بابلسر را دارید می‌توانید از خدمات مشاوره حضوری سئو سایت در بابلسر هم بهره مند شوید. همچنین مشاوره برای سئو سایت در آمل و سئو سایت در محمودآباد هم به صورت حضوری خواهد بود. مشاوره سئو سایت در بابل نیز شامل مشاوره حضوری می‌شود. پس چنانچه درخواست مشاوره حضوری دارید اگر کسب و کار شما یا محل سکونتتان در شهرهای، بابلسر،آمل،بابل،محمودآباد،فریدونکنار،امیرکلا باشد می‌توانید از خدمات مشاوره سئو حضوری بهره‌مند شوید.

 

خب حالا که فهمیدیم که سئو برای ما چکار می کند، کافیست انتخاب کنید…

ما در صفحه مربوط به خدمات طراحی سایت  وبسنتر در مورد برداشتن گام اول به طور کامل توضیح دادیم، در اینجا هم به گام دوم برای رسیدن به افزایش درآمد از فضای انلاین پرداختیم…

حالا انتخاب با شماست…

آیا مانند بسیاری از افراد که قبلا شروع کرده اند و حالا از نتیجه اش دارند لذت می برند گام ها را قوی بر می دارید یا همانند گذشته از کسادی بازار گله می کنید…

انتخاب با شماست

سوالات متداول

شما عزیزان جان می توانید از طریق فرم زیر اقدام به ارسال پیام و درخواست مشاوره رایگان کنید، در کمتر از 12 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت.